| Live.Laugh.Love a întrebat:

Ce parere aveti despre aceasta melodie: http://www.youtube.com/watch?v=c5MpQ2dVhB8?! Vouva va place? Mie da! Funda la cel mai bun si sincer raspuns

Răspuns Câştigător
| MBG a răspuns:

Eu sunt baiat si de obicei nu prea ascult astfel de melodii, dar sincer sa fiu melodia asta este chiar SOOPER!

7 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Nu-mi place

| tina20 a răspuns:

Fete sexy, voci bune, mel faina.

| just for me a răspuns:

Tipele seamana cu unele dintr-un film la care se uita varmmiu pe "Disney Channel", parca "Fetele de la laptarie" se chemaarolling on the floormrg, sincera sa fiu, nu zic ca nu imi lake, dar nici nu imi plake.adica merge, e dragut, dar sepoate si mai binewinking

| xIoana a răspuns:

Mie cel putin imi place. Videoclipu e genial la inceput e putin (cel puti mie) plictisitor dar pe la 30 de sec incepe sa fie super tare.Nu conteaza daca noua ne place sau nu. Tu esti cea importanta tie trebuie sati place

| Andreea_8766 a răspuns:

E bbestiala. eu sincer ador mel asta.si ccam toate mel cantate de aly&as

| mirunapink a răspuns:

Scuze nu prea.
prefer mai mult genul de minimal
oricum fetele din video-clip sunt frumoase tare:X
:*

| Patricia_4154 a răspuns:

E nasoala.oh go on iar la video, chiar nu e nimic genial, de fapt e prea obisnuit.