| Apheleia a întrebat:

Cum se numeste melodia din videoclipul asta? http://www.youtube.com/watch?v=czuCHUg5Oz4
FUNDAAAA!

Răspuns Câştigător
| AndreeaElenna a răspuns:

Meloadia se numeste 1001 Arabian Nights cantata de Chipiz, si ca sa nu mori proasta (poate am folosit un cuvant prea vulgar) nu e serial chinezesc o o melodie pusa la un videoclip de la Su Ju o trupa coreana! Have a nice day happy

| Apheleia explică (pentru AndreeaElenna):

Da,asa e, e un videoclip cu Super Junior!(Cat imi plac) Mersi de raspuns, e melodia pe care o cautam!happy

| AndreeaElenna a răspuns (pentru Apheleia):

Cu multa placere, si multumesc pentru fundita happy

3 răspunsuri:
| SeNaH a răspuns:

De la un serial chinezesc