| Loyaliti a întrebat:

Daca ati fi in corpul lui justin bieber ce ati face? Eu sincer sa fiu m-as arunca de pe un bloc de 29 de etaje cu toata familia luilaughing)! Dar daca la-ti intalni pe strada ce ia-ti face?rolling on the floor)

4 răspunsuri:
| giirkssss a răspuns:

Si eu as face acelasi lucru

| the1answer a răspuns:

Daca as fi Justin Bieber as declara ca am voce de fata, as zice ca toti fanii mei sunt prosti si dupa m-as pune cu masina pe calea ferata pana vine trenul.
Daca l-as intalni pe strada as incepe sa rad ciudat de el ca si cum l-as stanjeni iar dupa i-as recomanda sa se duca pe Marte ca acolo nu sunt fani pe care sa-i fraiereasca si nu mai poate sa faca de ras oamenii.

| UtzZza a răspuns:

laughing ai fundita d la minelaughing)
as face la fel

| Natassha a răspuns:

Daca as fi JB m-as lasa de mieunat si m-as apuca de scoala.
Si daca l-as intalni pe strada cred ca i-as pune piedica pe trecerea de pietoni, in ultima secunda de verde.