| a întrebat:

Daca un baiat imi da melodia asta: http://www.youtube.com/watch?v=k2PbWgH9ZD0 ce inseamna? Adica... vorbeam de ceva timp, ne trimiteam melodii, si mi-a trimis-o pe asta... Si apropo, ce parere aveti despre melodie? Mie una imi place mult :x!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Poate ii place lui melodia in general. Nu inseamna neaparat ca vroia sa-ti trasnmita un mesaj prin ea. Ai fi putut sa-l intrebi in gluma "ce-i cu ea? E cu vreun subinteles?" ca sa fi sigura. Depinde si de baiat. Tu-l cunosti mai bine. Daca a mai dat semne ca te place, atunci e posibil sa fie cu subinteles.
O zi buna!

| explică (pentru Adry05):

Multumesc de raspuns kiss. O zi buna si tie kiss!

3 răspunsuri:
| Delicacy a răspuns:

Dacă un băiat mi-ar da melodia aceasta, l-aş scuipa.

| explică (pentru Delicacy):

Cat de dur! De ce te-ar deranja? Nu inteleg...