| IubesteEa a întrebat:

dati-mi si mie date despre maximilian cantaretul va rog vreau sa stiu tot despre el unde s-a nascut, ce zodie e? ce nume real are? etc cine imi da toate datele primeste funda +vot! mersilove struck app cum a fost prima zi de scoala\liceu?

Răspuns Câştigător
| CiocolataAmaruie a răspuns:

Buna uite cateva date depre Maximilian :
Claudiu Husaru, cunoscut sub numele de Maximilian, este un cântăreţ român de muzică hip hop. Născut în Bacău, şi-a început cariera muzicală în 1998 alături de formaţia Mahsat. Claudiu a atras atenţia unor cântăreţi precum Grasu XXL şi Cheloo, iar în 2002 formaţia sa a lansat albumul Laboratoru'.
Pe 22 noiembrie 2008 şi-a lansat albumul de debut Volumu' la Maxim...ilian!, la care lucra încă din anul 2006. În 2011 apare piesa „Sophie", în colaborare cu MefX; aceasta a avut parte de succes moderat, clasându-se pe poziţia 48 în Romanian Top 100.
Al doilea album al său, intitulat Maxim, am spus! urmează să fie lansat în toamna anului 2011.

3 răspunsuri:
| CiocolataAmaruie a răspuns:

Buna uite aici cateva date despre Maximilian : Claudiu Husaru, cunoscut sub numele de Maximilian, este un cântăreţ român de muzică hip hop. Născut în Bacău, şi-a început cariera muzicală în 1998 alături de formaţia Mahsat. Claudiu a atras atenţia unor cântăreţi precum Grasu XXL şi Cheloo, iar în 2002 formaţia sa a lansat albumul Laboratoru'.
Pe 22 noiembrie 2008 şi-a lansat albumul de debut Volumu' la Maxim...ilian!, la care lucra încă din anul 2006. În 2011 apare piesa „Sophie", în colaborare cu MefX; aceasta a avut parte de succes moderat, clasându-se pe poziţia 48 în Romanian Top 100.
Al doilea album al său, intitulat Maxim, am spus! urmează să fie lansat în toamna anului 2011.

| CiocolataAmaruie a răspuns:

Scz ca l-am pus de 2 ori ca am dat la raspunsuri si nu imi arata ca ma rasp si cand am scris a doua oara si am dat am vazut ca ti-am rasp de doaua ori.Sczsad

| IubesteEa explică:

Nui nimichappy