| Daniela2001love a întrebat:

Hey,TPU! E o melodie :Naughty Boy - La La La ft. Sam Smith.Eu am observat ceva la video:la sfarsit cei doi amici ai baietelului il lasa acolo in pestera aia urata...Intrebarea mea este de ce il lasa acolo ca eu nu inteleg si sunt curioasa, nahh.Va rog ziceti-mi sa nu,, mor" proasta:*happy

Răspuns Câştigător
| Fichus0 a răspuns:

Acel baiat este surd, de aceea isi pune mainile la urechi de fiecare data cand oameni nu se inteleg, el are niste puteri speciale, ce ii fac pe oameni sa se inteleaga din nou, videoclipul este asemanator cu filmul Vrajitorul din oz. Baiatul salveaza un batran ce este huiduit de toata lumea, de aceea baiatul ii ofera o inima noua, dupa gaseste un om de a fost mutilat, deoarece poarta masca. Omul acela a fost mutilat de un demon ce i-a facut pe oameni certareti, el se numeste El Tio. Baiatul a ajuns acolo cu scopul de nu mai lasa demonul sa posede oamenii, dupa videoclip au aparut o gramada de legende cu privire la pestera si la tot. Sper ca ti-am fost de ajutor

4 răspunsuri:
| Marrythenight a răspuns:

Sincer, si eu ma intreb acelasi lucru rolling on the floor

| LifeisALL a răspuns:

Nu stiu... Poate ca sa invete sa se descurce singur si sa-si creeze propiul drum in viata.

| Andiiii a răspuns:

Îs proști și n-au de lucru.

| KarinuTzaa a răspuns:

Asta ma intreb si eu de cate ori vad videoclipul... Nu are nici un sens chestia...