| anonimusarpe a întrebat:

eu ascul muzica rock clasic, rock.Ce cantareti sau trupe recomandati.gen Freddie Mercury,John Lennon, Pink Floyd.

Răspuns Câştigător
| M25M a răspuns:

Led Zeppelin
Deep Purple
The Beatles
Ac/Dc
The Eeagles
Survivor
Big Star

9 răspunsuri:
| FadetoBlack a răspuns:

Ţi se pare că Papa Roach se aseamănă câtuşi de puţin cu Pink Floyd? Sau John Lennon?

| M25M a răspuns (pentru FadetoBlack):

Macar e bine ca a dat exemplu o trupa rock, daca pomenea ceva de lala band cred ca era linsat laughing

| FadetoBlack a răspuns (pentru M25M):

Pfui. Măcar atât. Deşi nu îi cine ştie ce trupă... Chiar nu e strălucită deloc.

| M25M a răspuns (pentru FadetoBlack):

De acord, sincer doar doua melodii imi plac de la ei si cam atat.

| FadetoBlack a răspuns (pentru M25M):

Mie îmi plăceau două melodii, acum nu-i mai ascult.

| FadetoBlack a răspuns:

Încearcă The Doors, Iron Butterfly, Jimi Hendrix, The Beatles, Deep Purple, Led Zeppelin, Rolling Stones, Uriah Heep.

| DarinaLove a răspuns:

Def Leppard
Scorpions
Aerosmith
Foreigner
Chris Rea
Dire Straists
Kiss
Eagles
pat benatar
Uriah Heep
Led Zeppelin

| IoNyShimotukushichi a răspuns:

Halestorm, The Doors, The Beatles.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iron Maiden
Scorpions
The Moody Blues
Iced Earth
Nirvana.