| ilincailiesilvia a întrebat:

help me! stiti unde pot gasi albume de la KISS in Bucuresti?

1 răspuns:
| OutlawsMagazine a răspuns:

Buna! Fiind o disperata dupa genul asta de muzica si dupa CD-uri originale, vinyl-uri, recunosc ca mi le-am cumparat pe toate de pe eMag sau Amazon.Nefiind de loc din Bucuresti nu stiu sa-ti recomand un magazin, dar s-ar putea sa gasesti chiar in anumite librarii(eu am gasit Guns N'Roses in Alecsandria).

Sper ca ti-am fost de folos, pentru mai multa muzica de genul asta, poti intra pe outlawsmag.blogspot.com