| IceSkyTurbo12 a întrebat:

Hey TPU!^_^ Imi poate spune si mie cineva unde as putea sa gasesc de vanzare tobe?( desigur instrument) Nu vreau direct de la sursa ca-ci sunt foarte scumpe, ma intrebam daca stiti pe cineva care vinde tobe cu un pret accesibil. Eu am vazut pe un site tobe de vanzare cu 500 de RON insa anuntul era din 2009. Va rog ajutati-ma! De mica voiam sa cant la tobe, insa acum nu mai stau in baza parintilor si pot sa-mi cumpar in sfarsit! Dau FUNDA la primul raspuns!

2 răspunsuri:
| TheMetal a răspuns:

Tobele sunt scumpe. uite aici http://esound.ro/percutie/tobe-acustice.html
Cele mai ieftine la set de aici sunt 900 lei

| Denysuuu a răspuns:

Sacondhanduri :d