| AndreutsaaaXD a întrebat:

imi puteti spune si mie va rog cum se cheama melodiile din pariu cu viata episodul 9 sezonul 3.....va rog eu mult.Dau funda.happywinking

Răspuns Câştigător
| Iulia_Iullya_1998 a răspuns:

Vlad, Liviu, Rapha & Dima - Mad World Cristina Ciobanasu - 24
Vlad & Liviu - I Don't Want to Miss a Thing
Alina Eremia - Russian Roulette LaLa Band - Hallelujah

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper să luaţi foc voi, toţi ăştia care aţi umplut categoria "Muzică" cu întrebări despre serialul ăla de căcat.

| mihaela997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Raspunsul tau e de ****

| anonim_4396 a răspuns (pentru mihaela997):

Şi?

| AndreutsaaaXD explică (pentru anonim_4396):

HighwayToHelll daca nu iti place serialul nu mai comenta deamproasta la intrebare taci din gura si gata....INTELES?

| mihaela997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Si stapanul ca raspunsul