| LiviuStefan a întrebat:

Hey TPU!
Ma puteti ajuta si pe mine cu o melodie?
Caut o melodie de dragoste, care sa spuna atat prin versuri cat si prin linia melodica ceea ce simt eu pentru o persoana.Este vorba de cea mai importanta persoana din viata mea,o persoana fara de care nu cred ca as putea trai.Ea face parte din familia mea,fiind mai exact o verisoara, dar eu nu am privit-o asa.Eu am privit-o ca pe o sora.Eu nu o vad prea des, cred ca abia ne vedem o data pe saptamana iar uneori chiar mai rar.O iubesc extrem de mult pentru ca ea mi-a fost alaturi mereu.Si de aceea eu vreau sa gasesc o melodie care sa semnifice ceea ce simt pentru ea,o melodie de dragoste,de pretuire, de lupta si de speranta.
Pe scurt...ea este cea mai importanta persoana din viata mea si o iubesc extrem de mult.O iubesc mai mult decat orice.Si va rog...nu puneti manele sau rap!
Eu prefer melodiile calme sau moderate.As fi compus chiar eu melodia pe care o caut dar nu ma pricep si nu am instrumente. :-( Vreau ca melodia pe care mi-o dati sa fie o melodie emotionanta.Va rog ajutati-ma sa gasesc melodia potrivita!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=ZsQ_TyQZH10.
Cred ca se potriveste :).

| 12AA a răspuns:

Grid Michaelson: -blood brothers

http://www.youtube.com/watch?v=7ZTgySS0-dk mie asta imi place mult dar nu stiu daca se potriveste

| AalLeExX02 a răspuns:

Salut! Eu ti-as recomanda cateva melodii foarte faine u doar alege-tiwinking
Jason Mraz: -lucky Sau i'm yours. Sau i won't give up
Train: -If it's love Mai cauta u cv melodii de la artistul asta...
Ingrid Michaelson: -blood brothers. Sau black and blue.
Ce sa zic eu daca vrei mai cauta u si alte melodii de la artistii astia!
Sper sa-ti fie de foloswinking