| Adyyyyyyna a întrebat:

mai ales fetelor de aici! voi ce parere aveti despre 1D(one direction)? care e baiatul vostru preferat din trupa si de ce va place de el?
Ps. funda la cel mai interesant rasp si daca nu sunteti fane, atunci nu comentati va rog

5 răspunsuri:
| nuamnuvreau a răspuns:

Hmm...let me think.Nu cred ca pot sa aleg pe unul dintre ei, pentru ca toti sunt diferiti si speciali. Daca ar fi sa o luam asa, cred ca l-as alege pe Harry, pentru ca el mi-a atras primul atentia.Imi place mult cum arata(evident),ca e sensibil,are o personalitate vesela,deschisa,are o voce superba si nu tine cont de varsta,if you know what I meanlaughing. Totusi,de multe ori stau si ma uit si la Niall,care e un mancacios adorabil, la Louis, care are niste glume super tari, la Zayn, care are asa o aura misterioasa si la Liam, de care imi e mila din cauza problemelor de sanatate pe care le-a avut cand era mic!

| SuneteDeChitara a răspuns:

Hey happy
Nu ascult prea mult One Direction. Adica nu sunt obsedata de ei.
Si de ales un baiat dragut din trupa thinking
Pai cam toti mi se par draguti.Dar daca ar fi sa aleg unul care imi place mie cel mai mult.L-as alege pe Niall Horan. Findca are niste ochi foarte frumosi big grin
Cam atat devil

| Autumnfeelings a răspuns:

Păi nu sunt obsedată de ei, numai pe ei să-i văd şi alte prostii. Dar dacă a-şi alege ar fi Louis ori Liam ori

| Soowhaat01 a răspuns:

Hey!

Păi thinking, la început nu prea îmi plăcea deloc de ei. Dar, am citit pe net povești despre ei, și mi-a atras atenția Zayn. Adică, el vrea să pară genul de băiat „bad boy", când, de fapt în fața camerelor e așa de timid și drăguț puppy dog eyes.

Și fericirea mea, este că mi-am luat și tricou cu ei laughing. Îi iubesc pe toți. Au voci speciale, și, pot să zic că este cea mai bună trupă, și îi mulțumesc Domnului că ni i-a dat în cale.

Te pup kiss.

| MrsEinstein a răspuns:

Niall James Horan perfecţiune totală. Cred că m-am îndrăgostit, pe bune.
Îmi place felul lui, faptul că mănâncă mult, şi îi place fotbalul, şi cântă la chitară, şi e sensibi.
Sper să nu se schimbe, şi sper să nu fie prea curând într-o relaţie cu Lovato.

God, help me please!