| Bєshka a întrebat:

Primul meu nightcore, as vrea sa va cer parerea.Va rog din toata inima daca va place sa daci un like, vreun comm sau subscribe. Uitati linkul:
http://www.youtube.com/watch?v=X4P7_ZMGrrc&feature=youtu .be
Enjoy!

6 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

S-a zgâriat Cd-ul.

| CautNume a răspuns:

O tampenie.

| Wolfszeitt a răspuns:

Ai luat remixul de la Chase & Status, ceva speed up şi ţi-ai bătut joc de voce. Superb, n-am ce zice.

| Olivia_Oly_1991 a răspuns (pentru Wolfszeitt):

Esti o jita atat de superba, n-am ce zice. Macar stii ce e ala nightcoe sau trebuie sa iti silabisim?! Uite, cauta nightcore-ul asta pe yt: nightcore- alive. Poate vezi ceva mai interesant in el. big grin

| nicusor19 a răspuns:

Sincer nu vreau sa te descurajez dar nu mai fa asahappy
Un mic sfat, foloseste Acustica Mixt Craft (e un program de creat muzica) si fa-ti proprile tale creatii.
Daca vrei sa te ajut iti las mai jos niste note, care asezate frumos vor suna bine.
C-F, Dm-2+4,G-G7,C,Am,F,E,Am
Mult succes!

| Lariiiiiisss a răspuns:

MHH.Sincer? Cred ca s-a zgariat CD-ul...Nu vreau sa par rea dar, incearca sa faci ceva mai special, care sa nu sune chiar asa de rau...Bai ales ca parca ai fi ras de voce.srry.