| Ilie_5531 a întrebat:

sper ca ma puteti ajuta.Se difuza acum ceva ani, cam 4-5, la TV un videoclip in care un tip canta la pian.In restul videoclipului un barbat si o femeie desenau tot felul de lucruri in statia de tren sau autobuz, ceva de genul asta.Cine stie cum se numeste melodia primeste >fundabig grin

Răspuns Câştigător
| RebbeSstar a răspuns:

Imi pare rau ca nu te pot ajuta dar vroiam sa-ti zic ca stiu si eu videoclipul ala... love struck e f tare era despre 2 oameni care in fiecare zi desenau cu marker-ul pe geamul dintr-o statie de metrou si mai era ceva cu o umbrela sau ceva de genu` nu?

2 răspunsuri:
| Ilie_5531 explică:

Da.Era super tare.La sfarsitul melodiei desenau ei doua umbrele parca si stateau sub ele. Prea faina melodia, da` nu imi pot aduce aminte numele ei at wits' end

| Ilie_5531 explică:

Da. Mor de ciuda ca nu imi pot aduce aminte numele melodiei at wits' end