| Răzvybaa a întrebat:

știe cineva niște melodii bune pe stilul urban

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Uite aici cateva!
Selectii Muzica De Club Noua - August 2011 * cu link de download!

1. Adele - Rolling In The Deep (Tom Buster & Kidzoy Remix) (6:30)
2. Adina Zotea - SOS (Andeeno Damassy Remix) (5:49)
3. Alessia - Find me (ale, ale) (Emil Lassaria Remix) (6:02)
4. Alessia - Loca Por Tu Boca 2011 (Radio Edit) (3:09)
5. Amari - By My Side (Extended Mix) (5:00)
6. Ameerah - The sound of missing you (Andeeno Damassy Remix) (5:12)
7. Andreea Balan - Like a Bunny (Bobby Moore & Moving Heads Remix) (5:13)
8. Andreea Banica - Sexy (Speak One Reworked) (3:47)
9. Anya - Desire (Radio Edit) (3:39)
10. Armin Van Buuren ft. Nadia Ali - Feels So Good (Original Mix) (3:57)
11. Badboys Brothers - Bam Bam (Marty Fame Remix) (5:41)
12. Basto - Gregory's Theme (Live Tonight Extended) (6:48)
13. Cablejuice - Get Ready For The Man (DAB Remix) (6:19)
14. Caitlyn - Una Noche Mas (Original Mix) (3:11)
15. Calvin Harris feat. Kelis - Bounce (Extended Mix) (5:59)
16. Cami Hedlinger feat. Marian Vasilescu - Love Dust (Jay Murano Official Remix)
17. Cassius - The Sound Of Violence (Shidance Remix) (3:06)
18. Catalin Josan – Don’t Wanna Miss U (Vanotek Extended Remix) (5:15)
19. Christian Green - I'm A Freak (Treitl Hammond Remix) (4:34)
20. Connect-R - Ring The Alarm (LLP Remix) (5:21)

| OnuOnulică a răspuns:

Melodile din 2011 mi se par cele mai tari.

| ellaells a răspuns:

Jay Sean - Ride it