| justme2846 a întrebat:

Hey TPU:*. va rog mult... vreau si eu o melodie de dragoste, sensibila, instrumentala...pentru un cadoubig grin am cautat. dar nu am gasit ceva asa impresionantsad dau fundita pentru cea mai frumoasa mel:X

Răspuns Câştigător
| FadetoBlack a răspuns:

Pai. metallica - nothing else matters (este lina piesa), kylie minogue - where wild rose grow, laurentiu cazan - say something, richard marx - right here waiting, evanescence - my immortal... sper ca te-am ajutat

5 răspunsuri:
| gki1980 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=6z0__7sfNm0&feature=related - Andre Rieu- love theme from Romeo& Juliet, http://www.youtube.com/watch?v=XnPzR1-Dp2c-Lisa Gerrard now we are free,

| gki1980 a răspuns:

Foarte instrumentale sunt cele la care ai dat funda... laughing specifica pe viitor ce vrei exact, ca muzica instrumentala nu e tot aia cu muzica blues... enjoy!

| Iulia1106 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=wQ_HLkazBuY&feature=feedlik Este un cover al piesei thinking about you- Ocean Frank, dar mie imi place mai mult cover-ul. :-)

| sorina_1401 a răspuns:

Cea mai frumoasa melodie de dragoste Richard Clayderman - Balada para Adelina sper ca iti place http://www.youtube.com/watch?v=OS8F5x07pl8

| justme2846 explică:

Am spuswinkingin caz ca nu vezi bine!