| Coral7 a întrebat:

vreau si eu niste melodii rap si hip hop. Nu vreau neaparat sa fie noi noute, dar nici foarte vechi sa nu fie.

Multumesc! :*

2 răspunsuri:
| Coral7 explică:

Scuze, vad ca nu am spus ceva important... URASC MELODIILE RAP IN ROMANA... deci daca se poate, numai in engleza va rog?

Multumesc, din nou! big grin

| AncutzaLaura a răspuns:

Cumicu
Bitza
Bullet
Andore
Nimeni Altu'
Ombladon
La Familia
Parazitii
BUG Mafia
Puya
Marijuana, TimotHi "Timbaland" Mosley, Pharrell Williams, Kasseem "Swizz Beatz" Dean, Calvin "Snoop Dogg" Broadus, Andre "Dr. Dre" Young(straini)winking mai cauta si tu :* (FUNDA?)