| mia_7796 a întrebat:

Hey TPUstie cineva daca avril lavigne canta rock sau punk? nu scoateti de pe net vreau sa stiu parerea voastra

6 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Canta Pop maxim pop-rock. Are o atitudine comerciala deci nu poti sub nici un fel sa o numesti punk, chiar daca ea se considera "punk pricess"

| friday a răspuns:

Punk.

Asculta si Simple Plan, Mc Fly,(tot punk) si-o sa vezi ca seamana. I

| FlaviuZz a răspuns:

Punk - Stilul ritmic, imbracaminte, infatisare
Si melodiile sunt destul de departe de a fi rock
Sper ca te-am lamurit

| Bot a răspuns:

Eu cred rock

| Sally06 a răspuns:

Punk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand, punkul e un gen de rock. In al doilea rand, Lavigne canta Pop Rock. Nu lua in seama faptul ca face pe rebela si toate alea, nu are legatura cu punkul.
. cat despre Simple Plan, Mc Fly.nici astea nu sunt punk.
http://www.youtube.com/watch?v=i_6UTZb-_vI ...asta e punk.