| Bolton_Kevin_1919 a întrebat:

Hey. Trupe de deathcore sau de metalcore ....stiti? Inafara de bring me the horizon ...as vrea daca se poate unele trupe mai putin cunoscute da' sa fie cat de cat ok.

Răspuns Câştigător
| Cthulhu16 a răspuns:

Nu prea stiu trupe necunoscute, dar uite cateva care mi se par ok: Suicide silence, Lamb of God, Bullet for my valentine, Trivium, Motionless in white. Sper sa-ti placa!

1 răspuns:
| Deaad a răspuns:

Iti dau una cunoscuta ca nu stiu de alea necunoscute ca nu prea ascult core-uri.
Suicide Silence si Whitechapel.