| diia29 a întrebat:

Hey, vreau o melodie ceva mai trista, de dragoste(nu manele)pe care o pot folosi in movie maker nu dati link, vreau doar numele melodiei,

Răspuns Câştigător
| Bylok a răspuns:

Lavinia-As vrea
Ane Mari- Plangi din vina mea

| diia29 explică (pentru Bylok):

E foarte frumoasa melodia lavinia-as vrea dar eu vreau o meloadie sa exprime o poveste de dragoste, trista, sau ceva de genu

| Bylok a răspuns (pentru diia29):

Poate...Paula Seling-Timpul sau Mihai Traistariu - Nu mai vreau iubire sau Blaxy Girls - Mi-e dor sau Animal X - Doar tu si eu :X:X:X sau http://www.youtube.com/watch?v=KJ_IRvyGfmI&feature=related. hmm nu mai stiu...is prea obosita sa imi mai aduc aminte ceva :(

17 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Alexandrina - "Noi Doi" ( Silent Strike Remix )
http://www.youtube.com/watch?v=lqJIC6HiI3I

| Broadband a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=mQyeqGL39yk uite aici muzica trista..personal am devenit obsedat de melodia asta..asculta si ai sa-mi dai dreptate..vezi ca mai sunt pe acolo foarte tari :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Taxi - Cineva, inaintea ta.
Dana - Am nimic fără tine.
Ducu Berţi - Şi de-ar fi.
- În ziua când va fi să vii.
Semnal M - La fereastra ta.
Cargo - Dacă ploaia s-ar opri.
Tony Poptamas si Alexandra Ungureanu - Ai să ştii.

| Ekcstsy a răspuns:

Inger de floare - valeria mihali

| diia29 explică (pentru Ekcstsy):

Nu muzica de asta. trista, dar sa nu ma injure cineva cand o asculta,
poate ma ajuti cu ceva mai din secolul 21big grin:*

| Ekcstsy a răspuns (pentru diia29):

Tot cea ce s-a facut in ultimii ani este muzica comerciala. Ceva mai original vei gasi in anii mai vechi. Nu stiu ce nu iti place la ea. e o melodie frumoasa, trista si de dragoste. Ai cautat versurile? Si vocea ei este minunata. Trandafirii mor de la B.U.G. Mafia atunci. TRista in ce sens? Se despart? Moare unul dintre ei? Ii despart parintii? Fii mai explicita

| diia29 explică (pentru Ekcstsy):

Nu conteaza in ce sens e trista doar sa nu'mi vina sa sar in sus de bucurie cand ascult melodia, ceva mai lent dar cu versuri

| Summoning a răspuns:

Amintiri de trooper

| SufletulPetrecerii a răspuns:

Sting-fields of gold, adriana mezzadri-marcas de ayer, andrea bocelli-vivo per lei, kenny rogers-lady, beyonce-broken hearted, sting-shape of my heart

| diia29 explică (pentru SufletulPetrecerii):

Par frumoase melodiilewinking dar vreau ceva in romana

| Cosmy_Cosmin_1990 a răspuns:

Ai putea sa incerci cu. -bruno mars talking to the moon sau... hm thinking nu mai stiu dar cea mai faina e talking to the moon big grin smug

| diia29 explică (pentru Cosmy_Cosmin_1990):

Iubesc melodia dar vreau ceva in romana

| Anakin001 a răspuns:

Tocmai mi-am facut cont si am vazut intrebarea ta. Pai, as zice Voltaj-Eu cu mine sau Cargo-Daca ploaia s-ar opri, daca n-as fi baiat cred c-as plange si eu ascultandu-le. Dar nu sunt rap si inteleg ca asta cauti...

| Cocolinoo25 a răspuns:

Bitza` - Numele Tau`batting eyelashes
Praf` in ochi` - Locul ei`batting eyelashes

| diia29 explică (pentru Cocolinoo25):

Eu vroiam ceva gen: bullet- abravia sau bullet- a fost odata, stii, sa ii dea lakrimile persoanei care o asculta, dar ai super gusturi la muzicabig grin
ma ajuti cu o melodie mai trista de atat?