| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy
vreau si eu un soft cu care se poate compune muzica pentru INCEPATORI si care sa se poata downloada de pe net.
ma pasioneaza ff mult muzica, si as vrea sa devin dj dar nu stiu notiunile de baza. ma poate ajuta cineva? big grin

4 răspunsuri:
| dany1219 a răspuns:

Pai mai usor decat virtual dj nu stiu daca este...winking

| dany1219 a răspuns:

Iar ca sa folosesti virtual dj gasesti pe google...si gasesti mai explicayiv.winkingmulta bafta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Virtual dj si traktor mi se par dificile...
cu virtual dj habar nu am cum sa fac un mix thinking macar imi poate explica cineva cum se foloseste virtual dj?
big grin