| PussicatDolls a întrebat:

Heylove struck
Imi place muzica rock si hip hop. Dar piesele pe care le stiu eu nu sunt foarte noi.
Vreau unele mai noi gen Darin-Step Up sau Eyes set to Kill-Darling. love struck
Ceva in genul lor.
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

La ce mortii mei vrei rock nou, cand ascult rock ''nu foarte nou''? Muzica veche e cea mai buna.ESTK sunt doar o trupa de emo-faggoti enervanta, care nici nu se compara cu trupele legendare.Si cum a zis si Woodenpints, ai niste combinatii foarte ciudate de muzica... thinking

| PussicatDolls explică:

Ai grija vorbestii! X-(