| Muzika a întrebat:

Hey:X... spuneti'mi si mie va rog...

Ne-eu sau Chris Brown
Shakira sau Kesha
Lady Gaga sau Britney Spears
Justin Bieber sau Enrique Iglesias
Jonas Brothers sau DeepCentral
Madona sau Miley Cyrus
Merci:X

8 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Chris Brown, Shakira, Lady Gaga, Enrique, Deepcentral, Miley Cyrus... i-am ales pe cei care imi plac mai mult dar mai imi place si de Kesha, Britney Spears si Madonna

| Demise a răspuns:

Chris Brown, Kesha, Lady Gaga, Justin Bieber, Jonas Brothers, Miley Cyrus love struck [parerea meawinking]

| andreeap a răspuns:

Chris, Shakira, Lady Gaga, Enrique, Jonas,, Miley

| 4ÐuTz a răspuns:

1.) amandoi...laughing 2.) Shakira 3.) Lady Gaga 4.) Logic ca Enrique laughing 5.) Deepcentral 6.) Madona

| MargarinaCuMustar a răspuns:

Chris brown
kesha
brit
enrique
jonas
miley

| Budincăă a răspuns:

1.Chris Brown big grin 2.Shakira.Kesha e prea nebunaa laughing(parerea meabig grin) 3.Britney Spears.Lady Gaga e prea nebunalaughing)parerea meabig grin)4. Justin Bieberbig grin 5.DeepCentral 6.Madonahappy... Sper ca te'am ajutat.Bafta :*

| oanalovesit a răspuns:

Deci... Chris Brown, Kesha, Lady Gaga, Justin Bieber, DeepCentral, Madona. thinking Dintre toate astea... eu zic Kesha. Funda?batting eyelashes

| nutzbreaker a răspuns:

Toate sunt de rahat. Prefer muzica adevarata nu c*caturi comerciale.