| Ingrid16V a întrebat:

Hi:*Am auzit aseara in club o melodie care mi s-a parut dragutawinkingdar nu stiu cum se numestecrying
Incepea asa trist cateva secunde apoi dintr-o data era un house care se auzea foarte tare:-(dar nu stiu cum sa o gasescsadSi la un moment zicea cateva versuri iar apoi facea asa: "ooo ooo ooo"big grinhappyMentionez ca nu era in romana, era in engleza parca, sau alta limbathinking

Ajutati-ma va rog sa o gasesc!sad

4 răspunsuri:
| dantedante a răspuns:

Buna , arunca o privire aici poate din intamplare este si piesa pe care o cauti
http://www.youtube.com/user/abcdefghi40056?feature=mhum

| Baky a răspuns:

Si cine canta? o fata un baiat ...si fata si baiat?! si ce mai zicea in melodie?

| justme2846 a răspuns:

Uite...baga id-ul asta...flafy_xdye.si poate imi dai mai multe detaliibig grink nu am cum sa imi dau seama ce mel ebig grin