| SilviaX a întrebat:

Hi! Am si eu o intrebare:
Cand intru pe youtube si vreau sa dau un comentariu imi parae ca trebuie sa imi schimb numele, l-am schimbat dar cand dau "continue" nu merge..Am vazut undeva ca trebuie sa am 48 comentarii, 1 video, 1 favorites etc. Daca e asa cum aflu cate comentarii si celelenate am? Funda pe merit!

1 răspuns:
| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Trebuie sa pui ceva care sa le distraga atentie cum ar fi ceva creat de tine.
2 la mana. Commenteaza si tu la prietenii tai. si vei avea de castigat si aprecieri. uite ce am facut eu http://www.youtube.com/watch?v=DGixC60zbiM