| soph999 a întrebat:

Hi. ce parere aveti despre melodia asta? http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI#movie_player eu pur si simplu o ador:xcare cantareti va plac cel mai mult? aa, si puteti sa imi ziceti cum ii cheama pe fiecare(pe cei care ii cunoasteti...ca eu nu-i cunosc pe toti si imi plac mult cum canta!)
de exemplu imi place femeia din minutul 1.42 cum o cheama?
si pe care ii mai stiti ziceti-mi si mie numele plz:D
mersi mult!:*:*:*:*(fundita daca vreti)

9 răspunsuri:
| Stefania a răspuns:

Fain:X:X

| soricica a răspuns:

Deci pur si simplu ador melodia asta. e foarte frumos ce au facut.
II cunosc sunt:Miley Cyrus, Lil Wayne, Pink, Celine Dion, Akon, Justin Bieber, Jennifer Hudson, Keri Hilson, Jamie Foxx, Jordin Sparks, Rob Thomas, Wyclef Jean, Jeff Bridges, Kanye West, Nick Jonas, LL Cool J, Jonas Brothers, Robin Thicke, Vince Vaughn, Barbara Streisand, Joel and Benji Madden, Tony Bennett, Josh Groban, Snoop Dogg, Tyrese, Katharine McPhee, Sean Garrett, Will.I.Am, Carlos Santana, Melanie Fiona, Enrique Iglesias, Toni Braxton, Jason Mraz, Busta Rhymes, T-Pain, Nicole Scherzinger, Nicole Richie, Usher, Julianne Hough, Raphael Saadiq, Zac Brown, India.Arie, "American Idol" judge Randy Jackson, Drake si mai sunt, dar nu ii mai cunosc
Iubesc melodia asta:X:X:X
Bye:*

| Black_Cherry a răspuns:

Jennifer hudsonwinking

| simpleme a răspuns:

E nemaipomenita si sufletista...
Cand o asculti iti apare acel sentiment de...:"saraci copii di Haiti"...si para iti apare imaginea ca si cum ai fi acolo.
E cea mai fumoasa melodie...
Extraordinara...BVBV

| fashionaddict a răspuns:

Pink, Lil Wayne, Kanye West, Nick Jonas, LL Cool J, Robin Thicke, Celine Dion, Akon, Rob Thomas, Wyclef, Jeff Bridges, Vince Vaughn, Barbra Streisand, Jordin Sparks, Good Charlotte's Madden brothers, Tony Bennett, Josh Groban, Snoop Dogg, Justin Bieber, Jennifer Hudson, Keri Hilson, Jamie Foxx, Tyrese, Katharine McPhee, Sean Garrett, Will.I.Am, Carlos Santana, Melanie Fiona, Enrique Iglesias, Toni Braxton, Jason Mraz, Miley Cyrus, Busta Rhymes, Nicole Scherzinger, Nicole Richie, Usher, Julianne Hough, Raphael Saadiq, Zac Brown, India.Arie, "American Idol" judge Randy Jackson, Musiq Soulchild, Heart's Ann and Nancy Wilson, Fonzworth Bentley, Kid Cudi, Iyaz, Bizzy Bone, Nipsey Hussle, the Beach Boys' Brian Wilson and Al Jardine, Trey Songz, Faith Evans, Mya and Gladys Knig

| fashionaddict a răspuns:

Fata se numeste Nicole Scherzinger

| Alien a răspuns:

E prea frumoasa!

| CudiDaKid a răspuns:

Am auzit piesa pe U tv chiar e tarelove struck