| NoGames a întrebat:

Hi! Deci am auzit de cam multe ori asta si deja incepe sa devina stresant...mai exact: De ce puneti Bon Jovi si Tokio Hotel in aceeasi oala?!
P. S: Imi cer scuze, dar Monawar, dar nu am putut sa nu ma >mir....

2 răspunsuri:
| 985436982 a răspuns:

Mda si pe mine ma enerveaza la culme:l

| Dean1996 a răspuns:

@MiKi nu e nicio problema.Pai,de ce pun Bon Jovi si Tokio Hotel in aceeasi oala, buna intrebare.Pentru ca ei de fapt nu asculta rock,ci spun si ei formatile care stiu ca sunt cunoscute[mai toata lumea a auzit de TH,chiar daca nu sunt fanii],si de Bon Jovi ce sa mai zic?[ma refer ca sunt foarte cunoscuti],asa ca zic si ei cateva formatii de rock[TH nu prea sunt rock dar hai sa presupunem] ca sa vada lumea ca vezi doamne, ei asculta rock.Ei nu asculta rock de fapt, stiu vreo 2 maxim 3 melodii de la formatiile respective[cum a zis unu, Bon Jovi si TH] dar se cred rockerii infocatii, aia sunt.nu gasesc un cuvant,hai sa fiu buna si sa zic enervantii.
Nu trebuie sa te mire aceste "situatii" pentru ca sunt des intalnite, de aia ziceam.Cei care fac astfel de greseli[TH si Bon Jovi in aceeasi oala] nu stiu ce inseamna rock-ul sentimental, si.cum ziceam TH nu sunt rocklaughing