| abcdc a întrebat:

Hi.Era o melodie candva cantata de un negru cu zilele satamanii.monday.,tuesday...dar nu o mai gasesc. O stie cineva? Videoclipul il prezenta pe acest tip negru care incerca sa cucereasca o fata si prezenta activitatile fetei de zi cu zi din cursul saptamanii.era refrenul gen monday she is., tuesday.sadnu e jimmy dub mondaysad e cantata de un negrusadfunda

Răspuns Câştigător
| AmeliaEisenhower a răspuns:

Nu, nu este aceea, aceasta este melodia http://www.youtube.com/watch?v=ABuWphlnZ1A&ob=av2n
a lui craig david- seven days

| abcdc explică (pentru AmeliaEisenhower):

Da da. multumesc din tot sufletul!:*

2 răspunsuri:
| love3372 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=lmvAVX8_szs
eu zic ca asta e... :)