| Roxii a întrebat:

Hi! numele meu este roxy! am de facut un dans pentru un concurs la care eu sunt capitana si as vrea daca stiti sa-mi dati niste siteuri cu videoclipuri facute tot de copii sau adolescenti nu de vedete...ca sa ma pot inspira un pic. mersi dau fundita e urgent cele mai multe linkuri vor primi fundita. urgent.

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Gizăz a răspuns:

Http://copiicreativi.blogspot.com/

Apropo, căpitan nu are gen... ca şi director, doctor etc. nu contează că eşti fată, tot căpitan eşti... căpitană auzi =)) de doctora am auzit dar asta a fost tare

| Messyhair a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jXQMzINKoiY&feature=related
l-am sarit pe acesta care este foarte taaaaaaaaare!:X

| DeXxa a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=8FX_NFOgQEU&feature=fvsr

http://www.youtube.com/watch?v=ikppHPLl1Z0&feature=related

In al 2-lea link chiar te invata cum sa dansezi:)
Sper sa iti foloseasca, bafta la concurs :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...eu zic sa te inspiri din HSM. chiar daca accolo danseaza vedete.au coregrafii super... le-am vazut cand eram mai mica.