| anonim_4396 a întrebat:

Hi stie cineva care e melodia originala Dan Balan - Justify sex? am inteles ca de fapt este copiata nu e originala. FUNDITA

Răspuns Câştigător
| Andarock a răspuns:

Nu este adevarat.happy
Si eu acum vreo 2 zile am auzit asta si crede-ma ca nu e adevarat.

Poate ca mai exista o piesa asemanatoare, dar nu cred ca ar fi copiata.

P.S.: Daca ar fi copiata, atunci jurnalistii ar fi scris in ziare, iar avocatii celei care canta piesa (originalul...) i-ar fi dat in judecata.
Dar aceste lucruri nu s-au intamplat...Din cate stiu euhappy

3 răspunsuri:
| PяInCєSs a răspuns:

@Andarock deci. am inteles eu ca melodia este copiata, ca alta este originala., si ar fi cantata de kely... nu mai stiu cum minogue sau ceva de gen :d

| PяInCєSs a răspuns:

@Andarock sti cumva cum se numea melodia aceea?