| Addicted a întrebat:

Hi TPU! Am nevoie de niste melodii mai lente, ceva care sa ma faca sa ma relaxez, sa aiba o stare de liniste. Sa nu fie manele sau house. Dau funda la melodiile care-mi plac cel mai mult.

Răspuns Câştigător
| RockForAll a răspuns:

Gary Jules - Mad World, The Connells- 74-75, Nickelback-If everyone cared,Metallica-Fade to black,Limp bizkit-Behind blue eyes, Judas Priest - Last Rose of Summer, Nirvana-Dumb

1 răspuns:
| Mao a răspuns:

Ascultă Paul Collier, sunt absolut superbe. De altfel, melodii la pian de Yiruma. Cu versuri Jewel, Meg&Dia.