| andrei98_1176 a întrebat:

Hi TPU asa vrea sa ma apuc sa cant la chitara, dar nu chitara + voce doar la chitara o idee de chitara calumea pana la 600 ron, dati un site ceva un nume de model mersi fain happy

Răspuns Câştigător
| FackingJungle a răspuns:

Eu as recomanda un ibanez(v8) foarte buna pana in 500 de roni. intra pe http://www.mcmusic.ro/ si cauta chitare Ibanez ok

3 răspunsuri:
| ioanamaria56 a răspuns:

Nu stiu si-te. Dar cred ca te poti inscrie la cercul de canto de la Palatul Copiilor din suceava (binenteles daca esti din suceava). Intai intreaba daca te poti inscrie la chitara caci s-au cam dus inscrierile si mai intreaba daca doar o sa canti din chitasra nu si din voce. Sper ca te-am ajutat.

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Daca vrei o chitara sofisticata nu ai ce sa faci cu 600 de ron laughing una buna ajunge pana la 10 mil cel mai ieftin