| denisafolea a întrebat:

Hi TPU! Deci acum ceva timp s-au acordat premile teen choices awards iar Justin Bieber a castigat cel mai bun cantaretcryingcrying
Va dati va rog cu parerea cine ar fi trebuit sa castige? Dintre:
Bruno Mars
Enrique Iglesias
Jason Derulo
Cee-Lo Green
P. SFunditebig grinbig grin

Răspuns Câştigător
| rogvaiv10 a răspuns:

Bruno Mars sau Enrique Iglesias.

7 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sigur că Bruno Mars. Restul sunt varză, el măcar mai știe una, alta.

Baftă

| Destinee a răspuns:

Pai pentru premile Teen Choices Awards voteaza copii intre 13-19 ...in fine adolescentii! normal ca a castigat JB pentru ca toate fetitele il plac si pana la urma fiecare isi sustine idolu! Mie mi-ar fi placut sa castige Bruno Mars si sti de ce?!?! pentru ca are o voce incredibila si are melodii chiar foarte tari si a claborat cu multi artisti de renume printre care si Eminemhappy
Tinand cont ca a fost nominalizat la o categorie de la aceste premii era si normal sa nu castige! Pentru ca aceste premii se dau in general adolescentilor (ex: Miley, Selena, Demi...mai nou Rebecca Black...etc.)

Bye:*

| Biia14 a răspuns:

Buna! Enrique Iglesias e de mult timp pe piata, iar pustiu de JB de putini ani. Enrique are mult mai multa experienta si de asemenea multi fani.Nu cred ca cineva de varsta 20 ar asculta JB, pentru ca el are melodii doar pentru cei de varsta lui, doar partinii fanilor infoscati asculta JB deoarece n-au incotro.

| Deny1333 a răspuns:

Bruno Mars / Enrique Iglesias.

| Warşş a răspuns:

Enrique Iglesias cred eu.

| Priss99 a răspuns:

Enrique

| XxLoCciiixX a răspuns:

Eu,Parerea mea, Enrique Iglesias ar fi trebuit sa castige.E un cantaretz de mii de ori mai bun ca Justin Bieber oh go on