| Dorian_3315 a întrebat:

Hi vreau si eu sa stiu de ce ii justin bieber atat de faimos? si de ce toate tefele sunt inebunite dupe el( scuze pentru cele care nu sunt si respect...however) imi ziceti si mie ce vedeti la el? arata ca o fata, canta ca una, are niste piese penibile...

13 răspunsuri:
| VladyCristian a răspuns:

Fundita pentru cel mai bun raspuns? laughing raspund la aceasta intrebare pentru a-mi exprima sentimentele pe care le traiesc de fiecare data cand il vad la tv. straight face
Ala e un matz de copil straight face
Cand il vad la tv - schimb canalul sau il inchid. Stai un pic... cum adica toate fetele? Nu ai observat ca doar fetele pana in 13-14 ani asculta asa ceva? straight face

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum adica de ce e asa de faimos. 1 primul rand canta f bine 2 rand e f dragut. si nu e advarat nu doar ftele antre 13-14 ani asc asa ceva asa ca nu comenta si daca te gandesti bine ai vrea sa fi asa de faimos ca el macar pe unsfert cat e el!

| Vizitiul a răspuns:

Nu ca ar fi faimos, dar majoritatea ploziilor il venereaza si asta-l face "faimos". Nu vad nimic rau daca simpatizezi un anumit interpret, dar in momentul in care il idolatrizezi si postezi zeci de intrebari la adresa lui, da, este ceva patologic, care ma dezgusta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Of, ai dreptate! Arata ca un pusi de 5 ani, desi are 15 sau 16! Si are o voce de bebelus. Sunt si rromi mai draguti ca el!

| VladyCristian a răspuns:

Ai mare dreptate. e penibil. zici ca e fata. laughing am vazut odata la tv modul in care isi da parul parul ``din ochi``. O face in directia gresita si e asemnator unui cal sau unui om schizofrenic straight face laughing

| DarkMusic a răspuns:

N am nici o idee xD e cam aiurea sa fi innebunit dupa o persoana pe care nu o cunosti o. o deci o parte din fete il adora pentru ca cica arata ''bine'' [scuze pentru fane da asta e parerea mea], o alta parte e nepasatoare si ultima parte il uraste o. o sper ca ai inteles tot : D. xD

| Dorian_3315 explică:

Am gresit cand am spus cel mai bun raspus sry... am vrut sa spun cel mai complex adica cu un motiv pentru ca eu nu am gasit nici unu il urasc big grin

| VladyCristian a răspuns:

@parintele 2

mare dreptate ai. laughing) doar ``plozii`` il venereaza laughing

| Sconcsiş a răspuns:

Parca e handicapat

Răspuns utilizator avertizat
| Insanity a răspuns:

1)eu nu sunt fana lui
2)niciunul dintre fanii lui justin nu are mai mult de 13 sau 14 ani
3)nu degeaba i se spune " copilu-copac"laughing
4)nu este un star adevarat... a aparut peste noapte si se crede cel mai tare. un star adevarat isi construieste cu timpul o cariera adevarata
5)daca si justin asta e faimos, ce sa mai zic de Madonna sau alti artisti ai muzicii( nu am zis ca ascult melodiile Madonnei)
6)nu inteleg ce vad fetele la el--e scund, urat, ...si. si mai uratlaughing

| Abby_6693 a răspuns:

Este atat de faimos pentru ca, canta frumos[nu are voce de fata]!
Este frumnos si dragutzzzzzzzlove strucklove strucklove struck din cauza asta toate fetele il plac [aproape toate]
Asta e parerea mea
sorry daca nu iti place raspunsul meu:d