| euana05 a întrebat:

Hristos a inviat! As avea si eu o intrebare... Imi puteti spune, va rog din tot sufletul unde pot gasi partitura pentru pian de la melodia "is that alright" de robert pattinson feat kristen stweart. As da funda dar nu pot, ca-s junior, dar va dau vot!

Răspuns Câştigător
| RoyDupuis a răspuns:

Melodia este de fapt asta (nu are legatura cu ei!):

Damien Rice - 9 Crimes

http://www.youtube.com/watch?v=VMGh3Ts5-WQ

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu (si am pretentia ca sunt suficient de informata) Robert nu a compus si nici nu acantat vreodata aceasta melodie, cu atat mai putin Kristen. Sunt altii care o canta si s-au dat drept ei!