| anonim_4396 a întrebat:

Hristos a înviat. Mi s-a rupt coarda sol de la chitară (acustica) în timp ce o acordam. Știe cineva de unde pot să cumpăr una noua repede. Am nevoie urgent de o coardă și nu mă pot duce la magazine gen expert music, fly music ori altele, stau prea departe de ele. Sunt din Mihoveni, Suceava

1 răspuns:
| Krax256 a răspuns:

Cauta pe net si fa comanda sa-ti vina prin curier. Corzi de chitara nu gasesti decat in magazine specializate. Bafta.