| viatadecacatt a întrebat:

Http://dansezpentrutine.protv.ro/......mboi/30829
Cei mai frumosi si mai buni dansatori:XEu chiar ma bucur ca au scapat de duel si ca au ajuns pe primul loc.Stefanel ce bine se >misca:

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

O merita din plin. Bravo lor.

| Ana_6509 a răspuns:

De la inceputul emisiunii tin cu ei. Sper sa castige!

| viatadecacatt explică:

Bun baiatu desmug

| ing. a răspuns:

Si eu ma bucur ca au scapat, pentru ca sunt foarte frumosi si foarte talentati si au muncit mult sa ajunga pana aici.
Stefan e chiar dragutlove struck.

| Silvia a răspuns:

Dalove struck chiar e dragut tipu` alablushing.

| viki a răspuns:

E echipa mea preferata love strucklove strucklove struck Si e super dragut Stefan blushing
Si Banica, si Bamboi laughing
Sper sa castige pentru ca merita :X

| antonia09 a răspuns:

Buna,
Si eu sunt de aceeasi parere cu tine. Meritau foarte mult sa mearga mai departe. Sunt poate cea mai omogena pereche de pana acum si danseaza foate bine.
Acum depinde de cum vor merge lucrurile mai departe, si eu sper ca ei sa castige premiul cel mare. E demn de laudat Stefanel pentru grija pe care o are fata de mama lui.

| Kidu a răspuns:

Perechea mea favorita:X

| albastrel a răspuns:

Bun e tipu' ala smug big grin

| EUSIATIT a răspuns:

Sincer fata de celelalte editii nu au cazuri chiar asa de grave cu persoane cu pb medicale sau, toti avem nevoie de bani dar asta este,, trebuiau selectati persoane care au cu adevarat nevoie,, sunt putin dezamagita. dar nu fac parte din staf,,,

| Irina a răspuns:

Danseaza bine, dar parerea mea este ca nu au nevoie asa mare de bani pentru ca are atatia frati in strainatate care mai mult ca sigur castiga destul de bine, mai ales cei din Norvegia. Cel din Piatra Neamt merita sa mearga mai departe, cazul lor mi se pare mai grav. Niciuna din cele 3 echipe ramase nu mi se pare sa aiba cazul atat de grav pe masura premiului cel mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte dragut stefan:Xdrooling.
Aveti ID-ul lui sau ceva de genu?confusedsmug