| BlackFuneral a întrebat:

Http://i.imgur.com/TbKWpE1.png
Sunt singura care s-a săturat de întrebările de genul ăsta, la categoria muzică?

10 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Nici macar nu stiu cine e aia.in fine am vazut destule intrebari tampite pe TPU deci...

| FadetoBlack a răspuns:

Sincer nici eu nu am habar cine e tipa aia, da mă rog.
Cât despre întrebările stupide... Fugi la Dragoste şi Sex şi vezi ce întrebări stupide, acolo!

| Mădă0611 a răspuns:

Cine e Georgiana aia? laughing Invata sa nu vezi ce nu te intereseaza. Era o fata fana Demi Lovato si punea enjpe intrebari cu si despre ea, mai zicea si de Selena Gomez, cica ar fi rivale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca da. Eu unul, le ignor.

| BlackFuneral explică (pentru anonim_4396):

Pfoairolling on the floor))))).Eu nu pot să le ignor, şi mă enervez când le văd.

| fadnox a răspuns:

Bine, tot TPU-ul este contaminat de astfel de intrebari, de la chestii gen `id-ul/ numarul de telefon/ varsta etc etc` a mai stiu eu carei vedete (din la*a band indeobste) pana la toate nebuniile care au plecat de la vestita categorie Dragoste si sex, nu stiu unde naiba o sa ajungem, mi-e jena de ce vad uneori

| BlackFuneral explică (pentru fadnox):

Întrebările ăstea sunt atât de idioate.E ca şi cum aş pune eu o întrebare de genul :"Cât de mare o are Axl Rose?"..penibil.
Recunosc că şi întrebarea pe care am pus-o nu are nicio legătură cu muzica.

| MaskOfSanity a răspuns:

Neah, copii gen sunt mulţi şi n-ai ce să le faci. Oricum, nu mă deranjează cu nimic. Îi ignor.

| Măriucaaaaaaa a răspuns:

Nu eşti singura. Pe acest site sunt unele întrebări care pur şi simplu nu îşi au rostul dar nu avem ce face. Trebuie să le ignorăm şi să sperăm că unii copii îşi vor băga minţile în cap. Have a nice day happy