| Mirruna a întrebat:

Http://romaniiautalent.protv.ro/......intii.html

VOT! VOT! VOT! VOT!

P. S:nu, nu sunt o disperata doar ca povestea lui e impresionanta.

Răspuns Câştigător
| BoomBoomToxic a răspuns:

I-am dat vot!

4 răspunsuri:
| ÖpëиTPU a răspuns:

Poi tu l-ai votat pentru poveste sau pentru cum a cantat? Adrian a ajuns in finala mai mult pentru povestea pe care o are nu pentru talent da nuh cred ca va castiga sunt alti mai buni dar nu se stie.

| Rallu a răspuns:

@Mirruna ai foarte mare dreptate, daca nu avea talent nu ar fi ajuns in finala.

| Mirruna explică:

@ OpenTPU :
1.din moment ce el a ajuns in semifinala cu acordul juriului cred ca are voce.
2.compune chiar el versurile
3.tu ai o paine asigurata de parintii tai pe cand el trebuie sa si-o asigure singur.

| ciufulita_9104 a răspuns:

ÖpëиTPU sincer sa-ti spun l-am votat si pentru talent si pentru poveste si e cel mai atlentat de acolotongue