| Biki a întrebat:

Http://www.TPU.ro/......ina-2.html

Io nunteleg ce aveti cu ea! va facut ea ceva rau sau connect-r? fieccare cu gusturile lui da dc trebuie sal jigniti? ganditiva el a munict pentru cei acum sh a depos mult efort si v-ati gandi cum s-ar simti daca citejte ce ia-ti zis voi?
Ji ink ceva ce parere avetty de cei care sau luat de ea? adica aia woodepints jelly mhn20 evereybody si alti?
Noo puteau sa zic frumosh ca nu le plc si se termina tttoa povestea?

7 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

O jignesc şi eu dacă e nevoie.

| FucktheSystem a răspuns:

Te-ai gandit ca nu-mi pasa cum s-ar simtii?
Vorbind de woodepints, jelly, mhn24 si restul, sunt niste nesimtiti, dar acum ma alaturi si eu lor cu un raspuns nesimtit.
Și pînă la urmă de ce dracu mai cere tipa aia părerea oamenilor dacă nu vrea să audă și păreri negative?

| Bogdanux a răspuns:

Dupa 10 minute de descifrat combinatia de hieroglife/cuneiforme scrisa de tine, am ajuns la urmatoarea concluzie:

Ii felicit din tot sufletul pe toti care au luat-o peste picior pe tufa aia.
Si ca sa ma alatur si eu lor : Connect-r SUGE MULT SI BINE.

| EnterSandman a răspuns:

Ma simt realmente jignit.eu care m-am straduit sa gasesc niste injuraturi cu stil.niste injuraturi foarte rafinate.nu mai adaugat si pe mine?
app:curva aia anonima.scrie mai bine ca tinewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Respect pentru ăia care s-au luat de ea, mai ales pentru a doua menționată laughing.

| Cryssu17 a răspuns:

Ai mai plecat in canada?laughing te`ai intalnit cu jb?laughing

| al3xutzu_8096 a răspuns:

Nu stiu ce au aia cu muzica lui...happy dar pe tine ta bate romana!winking