| Bimboo123 a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/djtoxzykz/182eda889229ea ce ziceti e faina melodie asta? baiatu care canta are efectu lu lil wayne:) la voce

6 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

SIncer.negativu'... e bun, mai ales daca l-ati facut voi.versurile,nu stiu, nu's in stare sa apreciez.vocea.merge,dar cred ca ar suna mai bine cu alte efecte sau sa incerce sa cante si putin mai tare, sau nu stiu, in orice caz, merge piesawinking

| nana a răspuns:

Salut. HA HA HA! Ce a pätit baiatul asta care canta? Saracutul! Vrea si el sa devina vedeta, dar ii cam tremura vocea.

| BOGDAN a răspuns:

Ce e asta, e aiurea?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer? E super naspa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e sweet melodia asta! si da ai dreptate cu chestia aia cu lil wayne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e sweet melodia asta ! si da ai dreptate cu chestia aia cu lil wayne!