| Tzutzy09 a răspuns:

Super tare:X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer imi place doar cand nu canta ala. Vorbeste parca e beat si nu prea are ritm ceea ce zice, le spune asa aiurea.
Parerea mea.

| Instinkt a răspuns:

Frate si eu cand dar mai ai muuuuuuuuuuult de lucru nu te critic dar n-ai flow ai voce de copil nu stii so dai pe beat versuriile nu se inteleg si mai sunt si alte lucruri dc vrei sa te ajut cu niste sfaturi baga id gabi_gen_stifler

| aleee_7098 a răspuns:

Frate mai ai de lucrat serios. happy. Acuma nu zic ca eu is nu stiu'cine dar, nu prea ai ritm si ai voce de copil straight face. Mai lucreaza frate o sa reusesti happy marerea mea :*