| nosferatu a întrebat:

Http://www.trilulilu.ro/KisSyy/d971c15df1e985 va place? mie foarte mult si ma si regasesc in aceasta piesa.

Răspuns Câştigător
| carminaburana43 a răspuns:

Da, e o melodie rap dar daca vine din suflet ne place. Orice manifestatie rap sau rock daca vine din inima valoreaza tot la fel de mult pentru o mama ca orice gen muzical. Important e sentimentul nu sub ce aspect se manifesta.Rock,rap, manea, disco, etc.

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Si mie imi placelove struck
Este foarte frumoasalove struck

| dany4 a răspuns:

Frumoasa

| nosferatu explică:

Carminaburana43 cu toate ca nu imi plac manelele. ai dreptate.

| VladyCristian a răspuns:

Foarte reusita piesa. :X