| betty17 a întrebat:

Http://www.versuri.ro/versuri/kmdkl_rbd+money+money+core ct.html puteti sa imi traduceti cat mai corect versurile acestei melodii? cu traducator am incercat si eu dar nu e prea clar... ofer fundita...

Răspuns Câştigător
| aquila_4553 a răspuns:

Noaptea asta nu imi predau inima/Nu confund iubirea cu pasiunea/Nu vreau sa stiu de minciuni care ma fac sa ma simt deziluzionata apoi sa ma predau abandonata

Nu o sa fiu innebunita dupa un barbat care nu are nimic sa imi ofere doar o inima dura
Banii, banii
Daca nu sunt bani nu o sa ai nici numarul meu de telefon

Am platit cu lacrimi durerea
Si in mine, saraca mea inima
Si azi stiu ca nu vreau sa vorbesc despre iubire
Fara sa ma fac sa plang, oricum

Si nu vreau sa plang, nu vreau sa plang, nu vreau sa plang, nu vreau sa plang, nu vreau sa plang, nu vreau sa plang
Si in seara asta o sa o scot la dans
Mai departe nu mai stiu.big grin