| inger-ranit a întrebat:

Http://www.youtube.com/user/TheMadalyna?feature=mhw5#p/a /f/0/H3pJAYid-gg

cum fac un videoclip gen ca ala de sus?;;)

Răspuns Câştigător
| nodeerskulls a răspuns:

Te filmezi, dar mai multe filme scurte. Le iei si le editezi intr-un program de editare video, cum ar fi Sony Vegas, sa zicem. Pui muzica si incerci sa sincronizeziwinking

4 răspunsuri:
| PrivateGod a răspuns:

Foarte complicat happy. Atat de complicat incat nici nu stiu cum sa iti explic si apoi sa ma intreb daca ai inteles ceva din banala mea explicatiehappy.

| byoana a răspuns:

Pai in primul rad trebuie sa ai cont pe youtube apoi iei o camera video te filmezi si il postezi eu nu am cont pe youtube si nu stiu cum se posteaza, dar cand iti faci contul iti va arata cum sa postezi vidoclipuri

| Roxxu13 a răspuns:

Faci mai multe poze... apoi le pui p pc si folosesti dvd photo slideshow si de acolo iti spun eu ca t deescurci... fundita plslove struck

| alex_9231 a răspuns:

Te filmezi si-l dai pe youtubelaughingaa si uitam de muzica