| GnnAndra a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=0h5SffTYS_w. Ce parere aveti? Nu e cel mai frumos cantec >8-?

Răspuns Câştigător
18 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Super misto

| viatadecacatt a răspuns:

Cam trist, dar e frumos!

| princessmary a răspuns:

Superb, multumimi ne-ai mai facut o zi frumoasa, gandindu-ne ca exista si lucruri frumoase. Daca stai si observi

| madycoco a răspuns:

Da, este foarte frumos:X.

| costyn162 a răspuns:

Super... O astfel de melodie te face sa te gandesti la multe lucruri. Pur si simplu ma simt bine pe TPU pentru ca intalnesc persoane care apreciaza adevaratele valori, adevaratele capodopere, printre care si muzica. Iar aceasta melodie se incadreaza clar.
Multumesc mult!

| just|breathe a răspuns:

Stiu melodia... e absolut minunata.stiu ca intr-un timp o ascultam ore in sir... o stiu de pe site-ul acesta.

http://www.intelepciune.ro/

Era pe fundal.vad ca acum nu mai merge.

| LORY a răspuns:

Superb love struck Fara cuvinte!

Multumesc!

| Agapimu a răspuns:

Superba.

| doar.eu a răspuns:

Vai :X multumesc mult.Chiar am cautat cantecul asta de ceva timp. L-am auzit pe un site

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Daca ai sti de cand caut melodia astalove strucklove strucklove strucklove strucklove struck
Ms mult de totkisskiss
E minunatabig grinlove struck

| Ana_6509 a răspuns:

E mirifica.Iti multumesc.
Uite o melodie si de la mine pentru tine:
http://www.youtube.com/watch?v=dHyR4ZzA2R0

Mi-am amintit acum si de bine cunoscuta melodie a lui Richard Clayderman - Ballade pour Adeline:
http://www.youtube.com/watch?v=gfsgXJQ0ebU

| adydassler a răspuns:

Cel mai frumos cantec mersi multwinking

| adydassler a răspuns:

Ma unge la inima...winking

| adydassler a răspuns:

Daca mai ai melodi dinaste scrie linkurile pe TPU...winking

| fluturas a răspuns:

Cam trist sad, dar f frumos love struck multumescbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pansament pentru suflet melodia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mersi pentru melodie, si multumesc tuturor celor care au postat altele.sunt superbe:X:X, dupa o ora de somn, m-am vazut m-ai adormita la pc, dar in sensul bunwinking.

| Ros3Blu3 a răspuns:

Deci e foarte foarte frumoasa melodia :*:*:*