| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=1qlsc62f6ts va rog fanii justin bieber sa dea add :) si sa se uite

8 răspunsuri:
| thegreatgatsby a răspuns:

LMFAO
LOL
OMG

Vai de noi. si de tine.
esti praf.si publere.

| cristianorudi7 a răspuns:

Uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

| Диана a răspuns:

Am doar ceva simplu de spus.

DIE! Ce naiba, invata dracu engleza si dupa aia apuca-te de facut filmulete stupide. smug Oricum cap de mop o sa vina in Romania la pastele cailor asa ca puteti sa va omorati toate astea disperate dupa el. smug

Fail... oh go on

| diaηα a răspuns:

Waa. love struck insf cineva care NU crede ca Jb e gay! love struck

| chupachups1234 a răspuns:

Esti penala. Na ca nu tine nimeni cu tine rolling on the floor

| chupachups1234 a răspuns:

Si apropo macar daca te faci de rusine cu panarame din astea macar scrie si tu ca lumea in engleza. Barem scriai in romana daca tot nu stii engleza. Va dati si voi mari ca stiti engleza da voi nu stiti bine romana.

| ASPLiacy a răspuns:

Bieber sucks. straight face
Si...mai invata engleza.winking

| Diana_3268 a răspuns:

Da. te dracu cu Justin Bieberwinking