| Bishop a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=2MrAzrW1BrA In sfarsit s-a gasit cineva de la noi care sa nu faca o linie melodica de 5 secunde care se repeta 3 minute jumate si 2 versuri repetate de n ori pe toata durata piesei aka muzica "house/de club" din Romania. E un proiect care se bazeaza pe dubstep, drum 'n' bass, electro si alternative, si probabil nu e la fel de bun ca cel din Anglia, dar e un inceput. Ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Gabriela0206 a răspuns:

Suna mult mai bine decat house-ul romanesc care este atat de promovat. Eu una inca nu inteleg cum din 5-6 note repetate obsedant, iese o melodie. Si mai mult, pun si niste versuri gen "I love you...I miss you", fac un videoclip cu tipe imbracate sumar si gata! S-a lansat un nou hit de la vreun artist aparut peste noapte. E absurd! Sper sa aiba succes cu proiectul asta si sa reuseasca sa mai "educe" putin romanii, macar din punctul asta de vedere.

1 răspuns:
| Dee_9331 a răspuns:

Suna bine. Cat despre muzica promovata in Romania nu stiu de ce este atat de mult apreciata cea house straight face. Sincer ma enerveaza at wits' end. Avem cantareti foarte buni dar nu sunt bagati in seama.