| Alëxąndŕą a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=6YEXEOKZyCY Eu am facut videoclipu ce ziceti?:-/ cea mai frumoassa descriere dau o fundita :X

Răspuns Câştigător
| LaMLaMlaMa a răspuns:

Foarte frumos! te-ai gandit bine sa pui pisicutze pentru ca sunt fiinte.Sau ai fi facut o poza pe calculator, adica sa o creezi tu, daca poti si s-o postezi, si sa pui titlul pisicuta michael jackson.Bravo felicitari!

8 răspunsuri:
| PeAcE a răspuns:

Wow...laughingCat am mai ras! E super tare. Vorbesc foarte serios...rolling on the floor
Imi place combinatia intre pisici, MJ si desenele Naruto.

Pisicile sunt adorabile.

MJ este hm...cum sa zic, este Mj!laughing.

Si atunci cand canta "atunci cand voi intelege cei cu sexu.", desenele cu Naruto fac toata treaba.
Oricum foarte tare video-ul!

XOXOkiss

| CristinaCristi a răspuns:

Imi place la nebunie cand zice andree poate voim intelege cei cu sexu si daca,,, ...ai pus aia naruto super marfa tino tpot asa ps pisicutii sunt adorabili! pup

| вυттєяƒℓу a răspuns:

Ce pisicuta dragutsa ai. felicitari pentru videoclip este reusit si amuzant

| -=AleCS=- a răspuns:

Haha care e faza cu MJ si cu cei din desenele Naruto? laughing

fain oricum laughing

Răspuns utilizator avertizat
| robby212 a răspuns:

A fost super! Dar imi spui si mie cum tiai facut cont?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai facut decat sa pui sunet si niste imaginii, partea de la incep se face foarte usor cu Microsoft movie maker...

| kitty5065 a răspuns:

Hey big hug

pisicutze [adorabile :X] + mj [the best] + naruto [tongue] = cel mai tare videoclip
pisicutele acealea au fost cireasa de pe tort iar mj la fel

felicitari! tine-o tot asa thumbs up

{funditawinking?}