| ubitzika a răspuns:

Cand am auzit melodia asta prima data am inceput sa plang si am ascultato de 1000 de ori si de fiecare data cand o asult imi aduc aminte de...trecut ce a fost o data si nu mai ecrying chiar si acum mi au dat lacrimile ft frumoasa melodie ai gusturi frumoase:X:X:

6 răspunsuri:
| inna a răspuns:

Foarte frumoasa melodia, ma emotionez de fiecare data cand o ascult.

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Foarte frumosa melodie love struckImi place multbig grin

| SweetCandy a răspuns:

Ff frumos...
mersi:*

| crisS a răspuns:

A walk to remember love struck filmul meu preferat o melodie superba cu un efect deosebit... un film excelent cu o idee originala... Cea ce imi place cu adevarat la film este ca Nu e acel happy end classic happy

| D-Anna a răspuns:

Mandy moore ai auzit-o live?:-? superb:X ramai fara cuvinte:D asculta te rog si cry:> :X http://www.youtube.com/watch?v=xTeysmdI_Z4&feature=related sau it's gonna be love:P:X

| aragon18 a răspuns:

Cat am putut sa plang la filmul asta! sad Si melodia este superba! love struck